PomočPomoč   IščiIšči   ČlaniČlani   SkupineSkupine   Registriraj seRegistracija   Tvoj profilProfil   Zas. sporočilaZas. sporočila   PrijavaPrijava 
Rally Magazin Forum Seznam forumov -> Tehnika, Oprema, Vprašanja

Sparco, OMP in Momocorse homologacija

Objavi novo temo   Odgovori na to temo
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo

kmetek
Sovoznik

Kraj: Bloke

PrispevekObjavljeno: 13.03.2012. 13:52:32    Naslov sporočila: Sparco, OMP in Momocorse homologacija Odgovori s citatom
Torej zanima me kdo je uvoznik, ali pa kje lahko dobim TÜV papirje za homologacijo? Pregledal sem že njihove spletne strani in jih ne najdem.

Imam pa sledeče:

1. nastavek volana Sparco, na njem je oznaka C/5100, google najde en .pdf, kjer je ta oznaka in zraven zapisan model mojega avtomobila, drugega ne najdem
2. volan OMP Corsica
3. platišča Sparco Crommodora wheels, 15x6", ET49, 4x100mm, jih mogoče proizvaja O.Z. racing?
4. Momocorse Gr.N zadnji izpušni lonec

Gre se pa za `94 Renault Clio 1.8 16V.

Sem poslal že kar nekaj neuspešnih email-ov (tudi direktno proizvajalcu) in ne dobim odgovorov. Torej če kdo ve kateri so uvozniki za te 3 znamke pri nas, nas mi sporoči, ali pa če ve kje se dobi papirje oz. TÜV-e.

Hvala!

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo

LISKO
Hujši ko Vattanen

Kraj: Cerknica

PrispevekObjavljeno: 13.03.2012. 18:21:25    Naslov sporočila: Re: Sparco, OMP in Momocorse homologacija Odgovori s citatom
...Sparco program ma pri nas Maksico 56 ... tko da ... lep pozdrav ... Wink

smrk
Pokalni zmagovalec

Kraj: ajdovščina

PrispevekObjavljeno: 13.03.2012. 20:50:20    Naslov sporočila: Re: Sparco, OMP in Momocorse homologacija Odgovori s citatom
Ponavadi je tako, da so nekateri deli narejeni samo za dirkalnike in nimajo homologacije TUV za vsakdanjo uporabo .,mogoče zaradi tega tudi ne dobiš odgovora .

kmetek
Sovoznik

Kraj: Bloke

PrispevekObjavljeno: 13.03.2012. 23:40:05    Naslov sporočila: Re: Sparco, OMP in Momocorse homologacija Odgovori s citatom
Ja v bistvu je vse tole rally roba, zna bit res kaj na temu. Ma vsaj za nastavek volana bi rabil nekaj, ostalo se da tudi po drugi poti homologirat.

A italjani si vedno vzamejo 2 tedna da odpišejo na mail?

btnejc
Pokalni zmagovalec

Kraj: HP Velike Žablje 1-3

PrispevekObjavljeno: 14.03.2012. 13:58:24    Naslov sporočila: Re: Sparco, OMP in Momocorse homologacija Odgovori s citatom
kmetek je napisal/a:
... ostalo se da tudi po drugi poti homologirat.

Ta druga pot za pridobit homologacijo me res zanima. A lahko mal veš poveš o tem?

kmetek je napisal/a:
A italjani si vedno vzamejo 2 tedna da odpišejo na mail?

2 tedna je še hitro! Iz izkušenj v službi je rok za odgovor tipično med dvemi meseci in nikoli Confused

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Rally Magazin Forum Seznam forumov -> Tehnika, Oprema, Vprašanja Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu

Prijava
Uporabniško ime:

Geslo:

Avtomatična prijava

Domov...Nazaj...Na vrh...