PomočPomoč   IščiIšči   ČlaniČlani   SkupineSkupine   Registriraj seRegistracija   Tvoj profilProfil   Zas. sporočilaZas. sporočila   PrijavaPrijava 
Rally Magazin Forum Seznam forumov -> Cestne dirke

Georg Plasa
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3

Objavi novo temo   Odgovori na to temo
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo

saso
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 24.02.2012. 13:40:24    Naslov sporočila: Re: Georg Plasa Odgovori s citatom
prek a. je napisal/a:
dragi AICHI

za vse prijatelje ki so georga poznali in so bili v tesnem stiku z njim ne želijo da se ta video pojavlja v medijih.

prosim da uspoštevaš njihovo žejo in se izbriše video.

HVALA!

ales prek
Se strinjam s tabo Aleš,to so grozni,boleči,žalostni posnetki in jest sem proti temu,da se jih takole prilepi,da to čim več ljudi vidi.

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo

Cech_Styler
20 sekund na brzinc...

Kraj: Logatec

PrispevekObjavljeno: 24.02.2012. 15:34:22    Naslov sporočila: Re: Georg Plasa Odgovori s citatom
Največ lahko naredite sami, da enostavno označite video kot neprimerno vsebino in bo odstranjen iz Youtuba.

Alex GT-R
Seicento vajenec

PrispevekObjavljeno: 25.02.2012. 11:29:49    Naslov sporočila: Re: Georg Plasa Odgovori s citatom
saso je napisal/a:
prek a. je napisal/a:
dragi AICHI

za vse prijatelje ki so georga poznali in so bili v tesnem stiku z njim ne želijo da se ta video pojavlja v medijih.

prosim da uspoštevaš njihovo žejo in se izbriše video.

HVALA!

ales prek
Se strinjam s tabo Aleš,to so grozni,boleči,žalostni posnetki in jest sem proti temu,da se jih takole prilepi,da to čim več ljudi vidi.

Jaz se prav tako strinjam z Alešem in upam, da boste video čimprej izbrisali oziroma bo odstranjen iz Youtuba (sam sem ga že označil kot neprimerno vsebino).

skopusnik
20 sekund na brzinc...

Kraj: Novo mesto

PrispevekObjavljeno: 25.02.2012. 12:36:29    Naslov sporočila: Re: Georg Plasa Odgovori s citatom
Se ne čudim da ni nobenega odgovora Aichi-ja...

komiknm
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 25.02.2012. 16:13:07    Naslov sporočila: Re: Georg Plasa Odgovori s citatom
Alex GT-R je napisal/a:
oziroma bo odstranjen iz Youtuba (sam sem ga že označil kot neprimerno vsebino).

Ko sem ga označil kot neprimerno je imel nekaj čez 300 ogledov, sedaj jih ima že več kot 13000, pa ni še nič. Na Youtube na to očitno ne reagirajo, ko pa uporabim 20 sekund skladbe od Queen za uvodno špico, pa že po petih minutah grozijo z avtorskimi pravicami Rolling Eyes

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran

lancia
Hud Relifarer

PrispevekObjavljeno: 26.02.2012. 19:23:52    Naslov sporočila: Re: Georg Plasa Odgovori s citatom
Jaz pa ta posnetek gledam iz obeh plati tega športa pozitivne in negativne.
Res da je zelo hudo gledati nekoga, ki se je smrtno ponesrečil, samo se je pa sam odločil za "javno nastopanje" (dirkanje) Ravno tako kot se je javno objavljalo njegove dobre plati vožnje, se pač objavilo tudi slabe. In tisti, ki ga ima res v dobrem spominu se nebo oziral na ta posnetek ampak ga bo imel samo v dobrem spominu.
Na žalost je to del športa, ki se sam odloči zanjga, in tudi vsak ve, da lahko do tega pride.
Tako da zgražanje nad posnetkom je zame čisto odveč.

george41
Rally legenda

PrispevekObjavljeno: 01.03.2012. 14:58:50    Naslov sporočila: Re: Georg Plasa Odgovori s citatom
useeno je to da se objavlja preveč boleče za njegove najbližje.......mislim da najraje ne bi pomislili sploh na auto kaj šele da vidijo posnetek kako se je to zgodilo.....že meni(pa verjetno usem tukaj) je zastal dih kako šele je moglo bit njim

Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Rally Magazin Forum Seznam forumov -> Cestne dirke Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3
Stran 3 od 3

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu

Prijava
Uporabniško ime:

Geslo:

Avtomatična prijava