PomočPomoč   IščiIšči   ČlaniČlani   SkupineSkupine   Registriraj seRegistracija   Tvoj profilProfil   Zas. sporočilaZas. sporočila   PrijavaPrijava 
Rally Magazin Forum Seznam forumov -> Tehnika, Oprema, Vprašanja

Vprašanje

Objavi novo temo   Odgovori na to temo
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo

yugosport
Sovoznik

Kraj: primorska

PrispevekObjavljeno: 17.02.2012. 00:31:34    Naslov sporočila: Vprašanje Odgovori s citatom
Zanima me če bi se dalo z navadnim hyundai coupejem kje kako dirko odpeljat ?
Kaj bol u izi! Tukaj sm zasledu če sm prav razumu avtoslalom v logatcu imam pa samo par predelav! A je s takim avtom sploh mogoče dirkat če nimaš kletke kajti doma imam yuga ki ga počasi dodelujem in bo mogoče kdaj tudi za rally rad bi pa prej poizkusu kako je to sploh na dirki!!
Sam sem v avtu že od 12 leta in kar dobro obvladam volan saj grem tudi dostikrat s svojimi avti na kake makadam poti ali pa zelo malo prometne ceste se malo zdivjat!
Uživam v ovinkasti cesti in drsenjem skoz ovinke!!! Very Happy Sm pa meu že od malih nog svoj avto za po makedamskih cestah ker sem trčen na avte usi so meli mopede in motorje mene pa to ni zanimalo !!!! Very Happy Very Happy Very Happy

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo

PB
10 sekund na brzinc...

Kraj: Logatec

PrispevekObjavljeno: 17.02.2012. 08:19:23    Naslov sporočila: Re: Vprašanje Odgovori s citatom
Ja, največkrat je to dosti, da voziš že od 12-ega leta in je na avtu narejenih par predelav... Kletka je itak samo en okras, da avto izgleda bolj hud...

No resno - edina stvar, kjer bi lahko nastopil je res samo avtoslalom...

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran

bfrance1
Hujši ko Vattanen

PrispevekObjavljeno: 17.02.2012. 08:51:21    Naslov sporočila: Re: Vprašanje Odgovori s citatom
pa kak predtekmovalec bi lahko bil tudi.

Toxic
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 17.02.2012. 10:27:00    Naslov sporočila: Re: Vprašanje Odgovori s citatom
Moj odgovor bo enak kopt vedno ob podobnih vprašanjih. Poveži se z najbližjim avto klubom, ki kaj dela .. ali ima aktivne voznike ali pa kaj organizira ... pri njih boš najlaže prišel do česa konkretnega. Če organizirajo kakšno gorsko dirko, se lahko poskusiš kot predvoznik tudi s tvojim Hyundaijem ali pa s čemerkoli, kar se premika ...

potem pa naprej, licenca, najem pravega avta za eno ali dve dirki. in, če ti bo šlo, potem ni več konca ... si zgubljen za vedno, tako, kot večina nas tukaj ... pa srečno

sinki
20 sekund na brzinc...

Kraj: idrija-kanomlja

PrispevekObjavljeno: 17.02.2012. 10:54:55    Naslov sporočila: Re: Vprašanje Odgovori s citatom
Kmalu se bo pričela sezona Time Attackov na Racelandu. Za začetek pa za mal zdivjat in se primerjat z drugimi je dobr, sploh glede na to da pri nas drugih dogodkov ni. Pa nekje jeseni pride še avtoslalom na Ivarčkem jezeru, to pa je tudi vse, kar je amaterskega dirkanja pri nas.

Tako zgleda TA
http://www.youtube.com/watch?v=RDpTaWDitK0

aichi
Site Admin

Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: 17.02.2012. 11:04:11    Naslov sporočila: Re: Vprašanje Odgovori s citatom
Pa ahtej se, heroina se lahk teoretično rešiš v komuni, bencinadrenalina nikol... je najhujša droga Smile

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov

yugosport
Sovoznik

PrispevekObjavljeno: 17.02.2012. 11:14:24    Naslov sporočila: Re: Vprašanje Odgovori s citatom
http://yugosport.shrani.si/?Nerazporejeno

Evo to je pa moj yugo!! Very Happy

_M_
Rally legenda

PrispevekObjavljeno: 17.02.2012. 13:33:51    Naslov sporočila: Re: Vprašanje Odgovori s citatom
[quote="aichi"]Pa ahtej se, heroina se lahk teoretično rešiš v komuni, bencinadrenalina nikol... je najhujša droga Smile[/quote]

jp podpis pod to!

no yugo na zunaj je lep,.. spodaj kaj se skriva pa pod havbo??

yugosport
Sovoznik

PrispevekObjavljeno: 17.02.2012. 13:36:07    Naslov sporočila: Re: Vprašanje Odgovori s citatom
Zaenkrat je še mašina 1100 v originalu je pa v delavnici še druka v rihtanju Very Happy

ŽiŽa
20 sekund na brzinc...

Kraj: Nova vas

PrispevekObjavljeno: 17.02.2012. 16:27:14    Naslov sporočila: Re: Vprašanje Odgovori s citatom
ja najcenej boš prišel skozi s kakšnimi track day-i oz. v tekmovalnem smilslu time attack-i. več info: http://www.raceland.si/

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov

jeaka
Sovoznik z dioptrijo

PrispevekObjavljeno: 17.02.2012. 23:55:41    Naslov sporočila: Re: Vprašanje Odgovori s citatom
www.timeattack.si

damhel
Absolutni mojster volana

PrispevekObjavljeno: 20.02.2012. 15:52:09    Naslov sporočila: Re: Vprašanje Odgovori s citatom
Včasih si lahko vozu kot predtekmovalec tudi z civilnim avtom, jaz sem to 2x vozu z mojim navadnim avtom (no, malo je bil znižan, trši nosilci motorja in nižje ter širše gume, to so bile edine predelave), ampak danes kolikor je meni znano se to ne sme več..naj me kdo popravi če se motim....

Toxic
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 20.02.2012. 16:18:57    Naslov sporočila: Re: Vprašanje Odgovori s citatom
Da se še, samo organizatorji imajo raje dirkalce ali pa kakšne resnične zverine tipa Porsche, Ferrari in podobno ...

_M_
Rally legenda

PrispevekObjavljeno: 20.02.2012. 16:26:59    Naslov sporočila: Re: Vprašanje Odgovori s citatom
ko nebo le teh zverin, in dirkalcov bodo tudi drugi dobri Smile
vsak more začeti na nečem majhnem!
pa pridi kot pred tekmovalec peljat rally cirknica? pelješ 0

wonnaberacing
Rally legenda

Kraj: Ljubljan

PrispevekObjavljeno: 20.02.2012. 18:47:43    Naslov sporočila: Re: Vprašanje Odgovori s citatom
mislm da moraš zdaj imeti dirkaško licenco tud za 0 vozit. sploh pa ta zadna nula more bit tko al tko že dirkalna po pravilih se mi zdi.

_M_
Rally legenda

PrispevekObjavljeno: 20.02.2012. 19:35:36    Naslov sporočila: Re: Vprašanje Odgovori s citatom
nevem če za 000 lahko pelješ brez licence, ampak nisem siguren!

lancia
Hud Relifarer

PrispevekObjavljeno: 20.02.2012. 22:12:53    Naslov sporočila: Re: Vprašanje Odgovori s citatom
Zakaj pa potem 0 vozijo novi "promociski" civilni avtomobili. Samo v lanskem letu jih je nekaj letelo s ceste.

yugosport
Sovoznik

PrispevekObjavljeno: 21.02.2012. 06:40:30    Naslov sporočila: Re: Vprašanje Odgovori s citatom
A hodiste kej trenirat?
A me povabi kakšen na trening da se malo spoznamo?
Rad bi spoznu kakšnega dirkača še raj ki ma yuga da vidim kako gre to in kaj use se zahteva kajti s ogledom dirke ne zveš prav dosti pa tudi v boksih mi še ni ratalo z nobenim izpostavit kontakta!!
Drugače pa ghd v ilirski bistrici nikoli ne zamudim če je potrebno uzamem tudi dopust in sm gor od začetka pa do konca Very Happy grem pa tudi drugam pogledat!

damhel
Absolutni mojster volana

PrispevekObjavljeno: 21.02.2012. 17:17:41    Naslov sporočila: Re: Vprašanje Odgovori s citatom
_M_ je napisal/a:
ko nebo le teh zverin, in dirkalcov bodo tudi drugi dobri Smile
vsak more začeti na nečem majhnem!
pa pridi kot pred tekmovalec peljat rally cirknica? pelješ 0

A to mene vabiš al yugosport ?? Smile)).. pa ravno letos ko nisem dal vloge za licenco Smile)

_M_
Rally legenda

PrispevekObjavljeno: 21.02.2012. 19:11:19    Naslov sporočila: Re: Vprašanje Odgovori s citatom
ni važno koga hehehe oba magari,...
Smile

yugosport
Sovoznik

PrispevekObjavljeno: 21.02.2012. 19:18:18    Naslov sporočila: Re: Vprašanje Odgovori s citatom
A v avtu 0 če se greš peljat kot sovoznik rabiš licenco?
Če bo šou kdo bi se šou raje z njim peljat! Very Happy

Peter Marc
20 sekund na brzinc...

Kraj: Nova Gorica - Idrija - Logatec

PrispevekObjavljeno: 22.02.2012. 10:04:09    Naslov sporočila: Re: Vprašanje Odgovori s citatom
yugosport je napisal/a:
A v avtu 0 če se greš peljat kot sovoznik rabiš licenco?
Če bo šou kdo bi se šou raje z njim peljat! Very Happy

V tekmovalnem avtomobilu rabiš licenco.

Komercialna nula pa ne!
www.wladoil.si
www.parcom.si
www.podatkovni-center.si
www.parshop.si
www.blagajne.si

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov

damhel
Absolutni mojster volana

PrispevekObjavljeno: 22.02.2012. 10:21:33    Naslov sporočila: Re: Vprašanje Odgovori s citatom
No, v zadnjih dveh letih sem kar nekaj krat poskušal prit do take ali drugačne nule, ampak ni šlo nikjer. Sej, v končni fazi je tudi logično, na vsaki dirki je toliko in toliko prijateljev ki bi peljali nulo, tako da nek xy prišlek pač ne pride v finale.....Smile)

Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Rally Magazin Forum Seznam forumov -> Tehnika, Oprema, Vprašanja Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu

Prijava
Uporabniško ime:

Geslo:

Avtomatična prijava

Domov...Nazaj...Na vrh...