PomočPomoč   IščiIšči   ČlaniČlani   SkupineSkupine   Registriraj seRegistracija   Tvoj profilProfil   Zas. sporočilaZas. sporočila   PrijavaPrijava 
Rally Magazin Forum Seznam forumov -> Aktualno dogajanje

PRK VRTOJBA
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2

Objavi novo temo   Odgovori na to temo
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo

LISKO
Hujši ko Vattanen

Kraj: Cerknica

PrispevekObjavljeno: 07.06.2011. 17:12:09    Naslov sporočila: Re: PRK VRTOJBA Odgovori s citatom
... megastično preživeta nedelja .. proga mi tud kar všeč .. mrbit kakšna tribuna manjka .. vglavnem .. Wrtejbenci lepo ste zložli zadewu .. vožnje ble tud lepe .. škoda da je A. Kramerju EVO dušco spustu .. ma bojo fantje uštimali zadevo .. ja .. kar se pa naših hribov fanta tiče .. fantina spet brez konkurence .. tko v diviziji kot v generalcu ... tko da .. BRAVO .. Petrič D. .. enako njegovi ekipi .. le tako naprej ... ... še da na PRK 3 ponovite prikazano .. pol pa res da za hišo odojek pade ... Twisted Evil Very Happy Wink ... ...

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo

Peter Marc
20 sekund na brzinc...

Kraj: Nova Gorica - Idrija - Logatec

PrispevekObjavljeno: 07.06.2011. 17:31:05    Naslov sporočila: Re: PRK VRTOJBA Odgovori s citatom
JeZn je napisal/a:
Citiram:
Predvsem pa če vi vedel koliko energije je bilo letos vloženo da je prvenstvo v PRK-ju ne bi takih "klanf" pisal.

Peter, če je bilo toliko energije vložene v prvenstvo, bi bilo lepo da so tudi rezultati dirke in skupno točkovanje dosegljivi čimprej po dirki. Mislim, da je to z letnico (1911) letelo predvsem na ažurnost, saj v letu 2011 je internet dosegljiv praktično na vsakem koraku. Ti si svoj post pisal 7.6., dan prej sem pa tudi sam gledal na šempetrski strani in ni bilo rezultatov. V dobi računalnikov in interneta bi lahko bili ( neuradni ) rezultati že 15min po dirki dosegljivi na internetu, uradni pa 15 min po potrditvi.

Za primerjavo, v soboto je moja tekla na DM teku za ženske. Rezultat njenega teka je bil 5 min po tem ko je prišla v cilj, že na internetu. Torej je možno, sam s "tapravimi" ljudmi in voljo Wink

Lep pozdrav

Jure Zupan
(namenoma sem se podpisal, da ne boš govoril o dveh nickih)

S tem se strinjam, ko sem govoril o rezultatih sem napisal na spletni strani AŠ, na strani organizatorja pa bi morali biti v ponedeljek zvečer, vsaj tako sem imel informacijo.
Eno so rezultati dirke, ki so ponavadi potrjeni po zadnji seji žirije, le ti se lahko takoj objavijo brez težav.
Nam je vsem jasno da na reliju imamo on-line rezultate, tukaj pa jih ni.
Bom se malo pogovoril z časomerilci, da to uredijo tako da so po treningu in po dirki takoj objavljeni neuradni rezultati, na strani organizatorja.
www.wladoil.si
www.parcom.si
www.nipanike.si
www.blagajne.si
www.podatkovni-center.si

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Rally Magazin Forum Seznam forumov -> Aktualno dogajanje Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
Stran 2 od 2

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu

Prijava
Uporabniško ime:

Geslo:

Avtomatična prijava