PomočPomoč   IščiIšči   ČlaniČlani   SkupineSkupine   Registriraj seRegistracija   Tvoj profilProfil   Zas. sporočilaZas. sporočila   PrijavaPrijava 
Rally Magazin Forum Seznam forumov -> WRC in drugi

Rally Avstralija
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2

Objavi novo temo   Odgovori na to temo
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo

GorazdT
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 16.09.2009. 09:04:56    Naslov sporočila: Re: Rally Avstralija Odgovori s citatom
MK je napisal/a:
Ravno kar sem prebral na www.rallye-magazin.de, da so v bistvu Loebov, Sordov in Ogierov stabilizatorji bili ta pravi in da so homologirani že dalj časa, problem pa je sama homologacijska knjiga, kjer Citroen ni zamenjal slike omenjenega stabilizatorja in je tam še vedno slika starega, ki ga že dolgo ne uporabljajo. Confused

Res je, da nek red mora bit (pa čeprav slab)

Vsekakor pa ni dobro, da o naslovu svetovnega prvaka odloča politika.
Biti prvak za "zeleno mizo" ali pa ne cesti je pa velika razlika...
(Ta kazen, drastično zmanjšanje asvaltnih relijev.... vse se dela, da bi čimbolj zabremzali Loeba, vse skupaj me spomina na neke čase v F1 Wink )
Ve se kdo je najhitrejši Wink

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo

vti
20 sekund na brzinc...

Kraj: Logatec

PrispevekObjavljeno: 16.09.2009. 13:01:17    Naslov sporočila: Re: Rally Avstralija Odgovori s citatom
Rally je sestavljen iz: voznika, sovoznika, avta, mehanikov, logistike, vodstva ekipe. V kolikor nekdo zajebe najebejo vsi. Tokrat je pač vodstvo oz. ljudje ki so zadolženi za te stvari.

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Rally Magazin Forum Seznam forumov -> WRC in drugi Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
Stran 2 od 2

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu

Prijava
Uporabniško ime:

Geslo:

Avtomatična prijava