PomočPomoč   IščiIšči   ČlaniČlani   SkupineSkupine   Registriraj seRegistracija   Tvoj profilProfil   Zas. sporočilaZas. sporočila   PrijavaPrijava 
Rally Magazin Forum Seznam forumov -> WRC in drugi

Barum Rally Zlin

Objavi novo temo   Odgovori na to temo
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo

aleš
20 sekund na brzinc...

Kraj: Idrija

PrispevekObjavljeno: 09.08.2009. 19:12:07    Naslov sporočila: Barum Rally Zlin Odgovori s citatom
Huda lista zakon bo http://www.barum.rally.cz/
http://www.barum.rally.cz/2009/pdf/entries_2009.pdf

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran

RedLine
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 09.08.2009. 19:53:02    Naslov sporočila: Re: Barum Rally Zlin Odgovori s citatom
Ajeeej Very Happy Sm težka bo premagat Kresto na domačem terenu... Bo pa hud rally!

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo

saso
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 10.08.2009. 16:41:40    Naslov sporočila: Re: Barum Rally Zlin Odgovori s citatom
Tole pa je mislim da letos najboljša in najštevilčnejša zasedba..

leondejan1
Državni prvak v diviziji XXI

Kraj: Ajdovščina

PrispevekObjavljeno: 10.08.2009. 17:48:37    Naslov sporočila: rally IRC Odgovori s citatom
Jst stavm de bo zmagal domačin Kresta, Prokop, Kopecky
Škoda da isti čas poteka tud rally Ajdovščina, pol bi blu dost čeških al pa avstriskih posadk

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov

sas

PrispevekObjavljeno: 10.08.2009. 19:19:02    Naslov sporočila: Re: Barum Rally Zlin Odgovori s citatom
sam sem se odločo da si letos ta rally ogledam v živo in imam eno vprašanje. zanima me predvsem če je že kdo bil na tem rallyu. kako je z spanjem in to? je možno spat ob progi v šotorih tako kot je bilo to v monacu al je bolše najet sobo v kakem hostlu, čeprav se mi zdi za to že malo prepozno.

aleš
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 10.08.2009. 19:22:49    Naslov sporočila: Re: Barum Rally Zlin Odgovori s citatom
pomoje se da spat na brzincu sam mi smo si kar hotel rezerviral

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran

gregario_
20 sekund na brzinc...

Kraj: Grosuplje

PrispevekObjavljeno: 10.08.2009. 19:27:08    Naslov sporočila: Re: rally IRC Odgovori s citatom
leondejan1 je napisal/a:
Jst stavm de bo zmagal domačin Kresta, Prokop, Kopecky
Škoda da isti čas poteka tud rally Ajdovščina, pol bi blu dost čeških al pa avstriskih posadk

človk, dej mal se umir..pa trezno razmisl, pol pa kej napiš..kašne češke pa avstrijske posadke?

LP jaka

JernejM
10 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 10.08.2009. 19:48:39    Naslov sporočila: Re: Barum Rally Zlin Odgovori s citatom
aleš je napisal/a:
pomoje se da spat na brzincu sam mi smo si kar hotel rezerviral

A ne greste h rbrjevcem Smile

Matej
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 11.08.2009. 04:51:06    Naslov sporočila: Re: Barum Rally Zlin Odgovori s citatom
no lani jaz ob progi nisem nikogar videl, da bi kampiral. Je pa res da ste za hotel že verjetno prepozni. Jaz sem ga lani potem našel 40 km ven iz Zlina.

Letos pa na žalost ne morem iti. Je pa to ta prava fešta! Tako kot se reče

sparco
Nosač gum

PrispevekObjavljeno: 17.08.2009. 13:09:18    Naslov sporočila: Re: Barum Rally Zlin Odgovori s citatom
mi gremo kar s kamperjem gor. Spati pa mislimo kar ob brzincu, če je dovoljeno??

leondejan1
Državni prvak v diviziji XXI

Kraj: Ajdovščina

PrispevekObjavljeno: 17.08.2009. 14:47:45    Naslov sporočila: barum.cze Odgovori s citatom
http://rallyslovenia.blogspot.com/

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov

jure
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 22.08.2009. 19:36:29    Naslov sporočila: Re: Barum Rally Zlin Odgovori s citatom
Po prvem dnevu (9 Hp-jev) vodi več kot prepričljivo domačin Kopecky z Fabio, drugouvrščeni Loux zaostaja že več kot minuto!!!-to je ogromono za IRC serijo, kjer je pri vrhu vedno vse izenačeno! Tretji Meeke, sledijo Hänninen, Kresta, Prokop, Novikov in Rossetti.
Basso se je dobro držal, potem pa na šestem hp-ju naredil totalko, ves čas imajo dež, Vouillozu je zgorel pežojček (baje zaradi tehničnih težav)....Malo več sem pričakoval od Kreste, pa žalostno je gledati čase Pecha, ki je prvi med vozniki mick&subyev-vem da ''gre u smrt'', pa je deveti z več kot tremi minutami za prvim...ja tako pač je, na asfaltu te turbo kante nimajo šans proti S2000.....

Logarrally
Absolutni mojster volana

PrispevekObjavljeno: 22.08.2009. 22:23:12    Naslov sporočila: Re: Barum Rally Zlin Odgovori s citatom
jure je napisal/a:

Basso se je dobro držal, potem pa na šestem hp-ju naredil totalko,

kolikor sm videl na eurosportu je bilo daleč od totalke

gregario_
20 sekund na brzinc...

Kraj: Grosuplje

PrispevekObjavljeno: 22.08.2009. 23:28:38    Naslov sporočila: Re: Barum Rally Zlin Odgovori s citatom
jure je napisal/a:
Po prvem dnevu (9 Hp-jev) vodi več kot prepričljivo domačin Kopecky z Fabio, drugouvrščeni Loux zaostaja že več kot minuto!!!-to je ogromono za IRC serijo, kjer je pri vrhu vedno vse izenačeno! Tretji Meeke, sledijo Hänninen, Kresta, Prokop, Novikov in Rossetti.
Basso se je dobro držal, potem pa na šestem hp-ju naredil totalko, ves čas imajo dež, Vouillozu je zgorel pežojček (baje zaradi tehničnih težav)....Malo več sem pričakoval od Kreste, pa žalostno je gledati čase Pecha, ki je prvi med vozniki mick&subyev-vem da ''gre u smrt'', pa je deveti z več kot tremi minutami za prvim...ja tako pač je, na asfaltu te turbo kante nimajo šans proti S2000.....

res je žalostno gledat kako so klasični N4 avti vsak rally bolj zadaj za S2000..Pech je očitno `vanzemaljac` - zaostaja `samo` cca 3 min, naslednji voznik micke ali subaruja pa že več kot 6 minut..čas bi bil, da povečajo luknjo na 34 mm..moram pa rečt da sm malce razočaran nad časi Rossettija..šele 8. mesto, 27 sekund pred Pechom..drugače pa držim pesti za zmago Škode in Kopeckya na domačem terenu..

LP jaka

jure
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 23.08.2009. 10:28:29    Naslov sporočila: Re: Barum Rally Zlin Odgovori s citatom
Loix odstopil-tehnične težave, vzrok pa baje predrta pnevmatika !

Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Rally Magazin Forum Seznam forumov -> WRC in drugi Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu

Prijava
Uporabniško ime:

Geslo:

Avtomatična prijava

Domov...Nazaj...Na vrh...