PomočPomoč   IščiIšči   ČlaniČlani   SkupineSkupine   Registriraj seRegistracija   Tvoj profilProfil   Zas. sporočilaZas. sporočila   PrijavaPrijava 
Rally Magazin Forum Seznam forumov -> Tehnika, Oprema, Vprašanja

pomoč

Objavi novo temo   Odgovori na to temo
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo

bernjak
Šef šefa mehanika

PrispevekObjavljeno: 03.02.2009. 20:35:02    Naslov sporočila: pomoč Odgovori s citatom
mene pa zanima kolko je vrdna fiat uno turbo čeljust (1 par) ker namreč prodajam jih že kr nekaj časa pa me zanima ali sem imel previsoko ceno ali to ni več uporabno imeti na yugotih??
hvala za odgovore
lp matic

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo

rifasiemp
Rally legenda

PrispevekObjavljeno: 03.02.2009. 21:57:48    Naslov sporočila: Re: pomoč Odgovori s citatom
js sm kompenziral s školko sedežem momo(dobro ohranjen star dobrih 5 let brez homoligacije) za prednje in zadne celjusti od unota... s tem da so predni diski in ploščice kot novi... zadnje pa je treba menjati... upam da ti primerjava kaj pomaga... sedež sem prodajal za 80€

bernjak
Šef šefa mehanika

PrispevekObjavljeno: 04.02.2009. 15:55:14    Naslov sporočila: Re: pomoč Odgovori s citatom
js sm jih kupiv pr enemu za 80€ pa prodati jih ne morem za 50.....tko da res ne vem a to nobeden ne rabi al se pozna recesija!!

tderacing
Pokalni zmagovalec

Kraj: logatec

PrispevekObjavljeno: 04.02.2009. 16:45:24    Naslov sporočila: Re: pomoč Odgovori s citatom
dej bernjak kakšna recesija za tistih 50€ Very Happy Very Happy Very Happy

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo MSN Messenger - naslov
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Rally Magazin Forum Seznam forumov -> Tehnika, Oprema, Vprašanja Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu

Prijava
Uporabniško ime:

Geslo:

Avtomatična prijava

Domov...Nazaj...Na vrh...