PomočPomoč   IščiIšči   ČlaniČlani   SkupineSkupine   Registriraj seRegistracija   Tvoj profilProfil   Zas. sporočilaZas. sporočila   PrijavaPrijava 
Rally Magazin Forum Seznam forumov -> Aktualno dogajanje

R O C

Objavi novo temo   Odgovori na to temo
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo

DRG
Hujši ko Vattanen

PrispevekObjavljeno: 14.12.2008. 20:29:36    Naslov sporočila: R O C Odgovori s citatom
.... SEB. LOEB spet zmagal !!! CESTITKE ... Napeto do konca Smile

David Couldhard drugi . Borba na "pasmater" Very Happy

To je samo moje mnenje in samo moje....Ce pa gre komu to v nos,potem se naj dela,da ni videl napisanega! Wink

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo

makaron
Absolutni mojster volana

Kraj: Notranjska

PrispevekObjavljeno: 14.12.2008. 20:43:40    Naslov sporočila: Re: R O C Odgovori s citatom
Ja spet jih je vse... sicer parkrat je šlo za las, ampak zmaga je zmaga. Čestitke!

Mi je blo pa všeč letos, da so dal na Focusa WRC gume za asfalt, mislem, da jih lansko leto WRCji niso mel, tko da je Ford šou k raketa Very Happy

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov

DRG
Hujši ko Vattanen

PrispevekObjavljeno: 14.12.2008. 22:45:54    Naslov sporočila: Re: R O C Odgovori s citatom
Ko je izgubil v Focus-u WRC sem ze mislil, da se mu ne da vozit, sam potem je bil iz runde v rundo boljsi Twisted Evil

To je samo moje mnenje in samo moje....Ce pa gre komu to v nos,potem se naj dela,da ni videl napisanega! Wink

RedLine
20 sekund na brzinc...

Kraj: Idrija

PrispevekObjavljeno: 15.12.2008. 00:04:13    Naslov sporočila: Re: R O C Odgovori s citatom
Pomojem si je Seb sm mislu: Naboste me jebal! Very Happy

garac
20 sekund na brzinc...

Kraj: Gorenjska prestolnica

PrispevekObjavljeno: 16.12.2008. 08:58:39    Naslov sporočila: Re: R O C Odgovori s citatom
Svaka čest sebu, v petek Monako, sobota Bologna in nedelja London

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran

C4 WRC
Rally legenda

Kraj: Koper

PrispevekObjavljeno: 16.12.2008. 09:11:16    Naslov sporočila: Re: R O C Odgovori s citatom
garac je napisal/a:

Čakam komentar Lipa2

slayer
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 16.12.2008. 18:21:01    Naslov sporočila: Re: R O C Odgovori s citatom
C4 WRC je napisal/a:
garac je napisal/a:

Čakam komentar Lipa2

Ja, dej napisat kako piješ šampanjc, pole bo bolj zanimivo.

C4 WRC
Rally legenda

Kraj: Koper

PrispevekObjavljeno: 16.12.2008. 18:43:24    Naslov sporočila: Re: R O C Odgovori s citatom
slayer je napisal/a:
C4 WRC je napisal/a:
garac je napisal/a:

Čakam komentar Lipa2

Ja, dej napisat kako piješ šampanjc, pole bo bolj zanimivo.

Žal ga ni več. Laughing

lipa2
Pokalni zmagovalec

Kraj: SLO

PrispevekObjavljeno: 17.12.2008. 10:22:26    Naslov sporočila: Re: R O C Odgovori s citatom
Komentar ni potreben ker ni česa dodati ker če si dober kot Loeb ti že samo njegova statistika vse pove ne rabiš še svojega privatnega PR-ja v obliki C4 wrc-ja da to vsakemu posebaj razloži.

Pa kaj nam vse to pomaga če bomo pa drugo leto gledali na WRCju dvoboj AXsov proti parim fordom, a to naj bi bilo svetovno prvenstvo?? Še dobro da je IRC v porastu tako po številu gledalcel kot proizvajalce avtomobilov, mediskemu pojavljanju itd.

garac
20 sekund na brzinc...

Kraj: Gorenjska prestolnica

PrispevekObjavljeno: 17.12.2008. 19:20:55    Naslov sporočila: Re: R O C Odgovori s citatom
Lipa2, ja res, tudi AX (smo videli tudi na prk) je dober avto

U, da bi vsaj PSA kupil Honda F1 team Twisted Evil , sicer je že to, da bo po novem Oliver Quensel direktor tako Peugeot, kot tudi Citroen sporta korak naprej

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran

V8
Pokalni zmagovalec

PrispevekObjavljeno: 19.12.2008. 23:20:07    Naslov sporočila: Re: R O C Odgovori s citatom
leto so bila na ROC-u res čudna vozila z izjemo Fordovega dirkalnika... fiat 500 res ni sodil tja, vsaj po moje. pa buggy je bil tud kar nekaj (celo z blatniki)... premalo atraktivno... to je pač moje mnenje.
da pa pistaši nažgejo loeba v wrc-ju... Smile

DRG
Hujši ko Vattanen

PrispevekObjavljeno: 21.12.2008. 20:57:00    Naslov sporočila: Re: R O C Odgovori s citatom
Meni se zdi, da je tamali nabruseni ficak kar lepo pasal k prireditvi ...
Ampak 2 razlicni vrsti Buggy-jev, pa mi nekako ni slo v glavo- bi ja lahko namesto"tamanjsih" izbrali kaj drugega na 4 kolesa. Rolling Eyes

V8
Pokalni zmagovalec

PrispevekObjavljeno: 21.12.2008. 23:24:29    Naslov sporočila: Re: R O C Odgovori s citatom
DRG je napisal/a:
Ampak 2 razlicni vrsti Buggy-jev, pa mi nekako ni slo v glavo- bi ja lahko namesto"tamanjsih" izbrali kaj drugega na 4 kolesa. Rolling Eyes

za tak show je zadnji pogon zakon...

gasp
Sovoznik z dioptrijo

Kraj: Tunjice

PrispevekObjavljeno: 24.12.2008. 21:19:40    Naslov sporočila: Re: R O C Odgovori s citatom
V8 je napisal/a:
DRG je napisal/a:

za tak show je zadnji pogon zakon...

tile bagiji so posebno prirejeni za ROC in imajo natančno izračunano da so malenkost hitrejši kot najhitrejši školjkarji
ta nizozemska firma Fast & Speed dela za avtokros precej močnejše bagije gnane na 4 kolesni pogon od 200-500KM (odvisno za katero kombinacijo moči in teže se odloči voznik)
glede na to da je to dirka prvakov in ne hitrosti mislim da je ta taprava kombinacija za tesne boje Wink
tamanjši so bili pa letos odveč Mad je manjkal kak aston martin

Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Rally Magazin Forum Seznam forumov -> Aktualno dogajanje Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu

Prijava
Uporabniško ime:

Geslo:

Avtomatična prijava

Domov...Nazaj...Na vrh...