PomočPomoč   IščiIšči   ČlaniČlani   SkupineSkupine   Registriraj seRegistracija   Tvoj profilProfil   Zas. sporočilaZas. sporočila   PrijavaPrijava 
Rally Magazin Forum Seznam forumov -> Tehnika, Oprema, Vprašanja

Kje kupiti rokavice?

Objavi novo temo   Odgovori na to temo
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo

ViperSan
Gledalec

PrispevekObjavljeno: 14.06.2008. 12:12:36    Naslov sporočila: Kje kupiti rokavice? Odgovori s citatom
A mi lahko kdo konkretneje pove, kje bi se dalo nabavit kake solidne rokavice.

Namrec, zelo rad bi zvedel za kako prodajo, kjer se lahko rokavico vidi in sproba, ce lepo sede na roko. Vem, da se jih da marsikje nabavit (tudi prek spleta), sam mislim, da je fajn, da to sprobas, da ti velikost ustreza.

Lahko tudi kaj cez mejo, ce kdo ve (avstrija?), ker sm doma na koroskem, mi je blizu.

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo

Toxic
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 14.06.2008. 12:38:01    Naslov sporočila: Re: Kje kupiti rokavice? Odgovori s citatom
Nič nisi povedal, kakšne rokavice, ali smučarske, ali usnjene z k plašču, ampak, ker si na tem forumu, sklepam, da dirkaške. Zdej, a morajo biti homologirane, ali so lahko s potečeno homologacijo. Odvisno, za kaj jih rabiš. Dobiš jih, tudi za probat, v Izoli pri Martinu Prunku (sparco), v Trstu pri Stolliju, v italijanski Gorici pri Aljoši Gregoriču, v Ljubljani pri Jernejcu, v Idriji pri Kacinu, če pa so lahko s potečeno homologacijo, pa še marsikje. Vsak dirkač ima doma vsaj en par, ki je malo rabljen in še skoraj nov, a je potekla homologacija.

Samo izbiraj!

ViperSan
Gledalec

PrispevekObjavljeno: 15.06.2008. 08:18:25    Naslov sporočila: Re: Kje kupiti rokavice? Odgovori s citatom
Ja, gre za dirkaske rokavice, da bojo lepo sluzile na OMP Corica volanu.

Homologacija ni potrebna. Rad bi samo,d a mi lepo sedijo na roki, da me ne motijo.

Jernejc, LJ? Morda kaj vec info, kje to najdem? Za aljoso vem, sm nabavu tam sedeze, pa jih prejel domov z dostavo. Rokavic pa nisem upal narocit zarad velikosti. Pac je malo dalec, da bi sel dol (sem iz SG), kar tako samo za par rokavic.

Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Rally Magazin Forum Seznam forumov -> Tehnika, Oprema, Vprašanja Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu

Prijava
Uporabniško ime:

Geslo:

Avtomatična prijava

Domov...Nazaj...Na vrh...