PomočPomoč   IščiIšči   ČlaniČlani   SkupineSkupine   Registriraj seRegistracija   Tvoj profilProfil   Zas. sporočilaZas. sporočila   PrijavaPrijava 
Rally Magazin Forum Seznam forumov -> Tehnika, Oprema, Vprašanja

Kje dobiti podatke?

Objavi novo temo   Odgovori na to temo
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo

sisocar
Absolutni mojster volana

Kraj: notranska

PrispevekObjavljeno: 13.04.2008. 12:12:24    Naslov sporočila: Kje dobiti podatke? Odgovori s citatom
Živjo !!
Mene zanima kje bi lahko dobil mere , Subaruja zvezdice,oz.podatke kolko so velike , široke...,da si bi dal narest.Skratka vse podatke od staanskih črt in do zvezdic.
Hvala

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov

eriklogar
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 13.04.2008. 13:40:50    Naslov sporočila: Re: Kje dobiti podatke? Odgovori s citatom
www.brandsoftheworld.com
vpiši subaru in dobiš celoten logo subaruja v vektorski obliki. Nasploh na tej strani dobiš ogromno logotipov.

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo

sisocar
Absolutni mojster volana

Kraj: notranska

PrispevekObjavljeno: 13.04.2008. 14:24:49    Naslov sporočila: Re: Kje dobiti podatke? Odgovori s citatom
Hvala ti Very Happy

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov

IztokFranko
20 sekund na brzinc...

Kraj: KK

PrispevekObjavljeno: 14.04.2008. 06:41:24    Naslov sporočila: Re: Kje dobiti podatke? Odgovori s citatom
eriklogar je napisal/a:
www.brandsoftheworld.com
vpiši subaru in dobiš celoten logo subaruja v vektorski obliki. Nasploh na tej strani dobiš ogromno logotipov.

hvala ti, tudi jaz sem nekaj podobnega iskal

ŽiŽa
20 sekund na brzinc...

Kraj: Nova vas

PrispevekObjavljeno: 14.04.2008. 19:02:52    Naslov sporočila: Re: Kje dobiti podatke? Odgovori s citatom
meni pa si zamenjal slikco profila Mr. Green

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Rally Magazin Forum Seznam forumov -> Tehnika, Oprema, Vprašanja Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu

Prijava
Uporabniško ime:

Geslo:

Avtomatična prijava

Domov...Nazaj...Na vrh...