PomočPomoč   IščiIšči   ČlaniČlani   SkupineSkupine   Registriraj seRegistracija   Tvoj profilProfil   Zas. sporočilaZas. sporočila   PrijavaPrijava 
Rally Magazin Forum Seznam forumov -> Cestne dirke

GHD Petrol Ferrari 06 - Online
Pojdi na stran 1, 2, 3, 4  Naslednja

Objavi novo temo   Odgovori na to temo
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo

GrP
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 21.06.2006. 13:06:40    Naslov sporočila: GHD Petrol Ferrari 06 - Online Odgovori s citatom
Www.ghd-ferrari.si je začela obratovati spet ...

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran

devito
Rally legenda

PrispevekObjavljeno: 21.06.2006. 13:20:44    Naslov sporočila: Re: GHD Petrol Ferrari 06 - Online Odgovori s citatom
Letos bosta samo dve tekmovalni voznji in sicer v nedeljo 30.7.2006 Sad

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo

sim_on
Hujši ko Vattanen

PrispevekObjavljeno: 21.06.2006. 17:23:10    Naslov sporočila: Re: GHD Petrol Ferrari 06 - Online Odgovori s citatom
To je zaradi daljše proge najverjeTneje Wink

www.superspecial.si

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov

garac
20 sekund na brzinc...

Kraj: Gorenjska prestolnica

PrispevekObjavljeno: 21.06.2006. 17:37:34    Naslov sporočila: Re: GHD Petrol Ferrari 06 - Online Odgovori s citatom
Ja no, saJ po eni strani Je to čist ok, en dva se zavrtita, en se spluska, potem pa zadnJi že skor z lučmi voziJo, po drugi strani pa si mi želimo videt čim več voženJ in nam Je še tri premalo

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran

NeRo
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 22.06.2006. 13:45:04    Naslov sporočila: Re: GHD Petrol Ferrari 06 - Online Odgovori s citatom
Mi najde kdo rezultate lanske bistrice? Meni ne rata.

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo

aichi
Site Admin

Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: 22.06.2006. 17:26:30    Naslov sporočila: Re: GHD Petrol Ferrari 06 - Online Odgovori s citatom
Ma pusti, lani je bil en hud kaskaderski sajt... Smile bo vsaj grp uštiMal...

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov

ABC
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 18.07.2006. 08:32:59    Naslov sporočila: Re: GHD Petrol Ferrari 06 - Online Odgovori s citatom
Lista prijav je ze znana Smile

http://www.as2005.si/dokumenti/2006/10/prijavljeni.xls

BigMAc11
20 sekund na brzinc...

Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: 18.07.2006. 08:45:24    Naslov sporočila: Re: GHD Petrol Ferrari 06 - Online Odgovori s citatom
a sam tok dirkacev Shocked Shocked Shocked Surprised Surprised

Laughing Laughing

garac
20 sekund na brzinc...

Kraj: Gorenjska prestolnica

PrispevekObjavljeno: 18.07.2006. 22:12:08    Naslov sporočila: Re: GHD Petrol Ferrari 06 - Online Odgovori s citatom
Ja no, pregartner, lanielo... tista 2 meni naJlepša avta bosta na štartu...

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran

Blaž
Rally legenda

Kraj: Škofja loka

PrispevekObjavljeno: 18.07.2006. 22:28:19    Naslov sporočila: Re: GHD Petrol Ferrari 06 - Online Odgovori s citatom
Se Strinjam z garacem,...
drugače pa bo ta vikend zelo zanimiv!

GrP
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 19.07.2006. 07:48:24    Naslov sporočila: Re: GHD Petrol Ferrari 06 - Online Odgovori s citatom
nero je napisal/a:
mi najde kdo rezultate lanske bistrice? meni ne rata.

rezultati od 2005 so gor zdaj ..

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran

Zoka
Pokalni zmagovalec

PrispevekObjavljeno: 21.07.2006. 08:47:55    Naslov sporočila: Re: GHD Petrol Ferrari 06 - Online Odgovori s citatom
grp je napisal/a:
www.ghd-ferrari.si je začela obratovati spet ...

lep pozdrav vsem!

ali ima mogoče kdo od vas kakšen on board posnetek iz prejšnjih let iz ghd ilirska bistrica.

hvala, zoran

lev74
Gledalec

PrispevekObjavljeno: 21.07.2006. 09:21:48    Naslov sporočila: Re: GHD Petrol Ferrari 06 - Online Odgovori s citatom
Kako se pa slike objavi v tem forumu

lev74
Gledalec

PrispevekObjavljeno: 21.07.2006. 09:29:25    Naslov sporočila: Re: GHD Petrol Ferrari 06 - Online Odgovori s citatom
Sliko poglej :
http://forum.rally-magazin.com/album_page.php?pic_id=128

lev74
Gledalec

PrispevekObjavljeno: 21.07.2006. 09:38:36    Naslov sporočila: Re: GHD Petrol Ferrari 06 - Online Odgovori s citatom
2 slika:
http://forum.rally-magazin.com/album_page.php?pic_id=129

lev74
Gledalec

PrispevekObjavljeno: 21.07.2006. 09:49:48    Naslov sporočila: Re: GHD Petrol Ferrari 06 - Online Odgovori s citatom
3. slika:
http://forum.rally-magazin.com/album_page.php?pic_id=131

kookie
20 sekund na brzinc...

Kraj: Škofja Loka

PrispevekObjavljeno: 21.07.2006. 10:35:42    Naslov sporočila: Re: GHD Petrol Ferrari 06 - Online Odgovori s citatom
Uau, kok prijav! Shocked Shocked Cool

a mi lahko kdo pove, če se splača it pogledat tud v soboto, glede na to, da so treningi? zanima me zato, ker sem bil zdej 3x v nedeljo in bi šel v soboto mal pofotkat, pa ne vem kako je z vožnjami.

je obvezno, da vsak pelje 3x (če so recimo 3 kvalifikacijske vožnje) ali lahko pelje 1x in če je zadovoljen ni treba več pelat? da ne bom šel dol in potem videl najboljše avte peljat samo 1x, ker se bojo šparal za nedeljo...

modri dirkač
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 21.07.2006. 11:46:14    Naslov sporočila: Re: GHD Petrol Ferrari 06 - Online Odgovori s citatom
Ne bodo se šparal, le če bo kakšeN imel tehNičNe težave bo mogoče izpustil kakšeN treNiNg. v soboto so trije treNiNgi.

mutni
20 sekund na brzinc...

Kraj: il.bistrica

PrispevekObjavljeno: 23.07.2006. 13:06:22    Naslov sporočila: Re: GHD Petrol Ferrari 06 - Online Odgovori s citatom
Ma ponavadi se ne sparajo niti u soboto niti u nedeljo
zj 10 let hodM gledat in j zMjra akcija

lev74
Gledalec

PrispevekObjavljeno: 23.07.2006. 18:35:29    Naslov sporočila: BLIŽNJICA NA MOJ FORUM Odgovori s citatom
Http://tiger00.mojforum.si

NeRo
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 24.07.2006. 11:20:53    Naslov sporočila: Re: GHD Petrol Ferrari 06 - Online Odgovori s citatom
Prvemu, ki se mi javi na pm ali na mail sasa.kapetanovic@burda.si , odstopim rezervacijo prenočišča v ilirski bistrici za 3 osebe(16 eur nočitev z zajtrkom)

gmendieta78
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 24.07.2006. 11:42:24    Naslov sporočila: Re: GHD Petrol Ferrari 06 - Online Odgovori s citatom
...

Nazadnje urejal/a gmendieta78 24.01.2010. 00:00:55; skupaj popravljeno 1 krat

NeRo
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 24.07.2006. 11:47:39    Naslov sporočila: Re: GHD Petrol Ferrari 06 - Online Odgovori s citatom
Sploh ne bom spal. celo noč bom treniral!

joco
20 sekund na brzinc...

Kraj: Blizu Saturnusa

PrispevekObjavljeno: 25.07.2006. 09:09:42    Naslov sporočila: Re: GHD Petrol Ferrari 06 - Online Odgovori s citatom
nero je napisal/a:
sploh ne bom spal. celo noč bom treniral!

lol kir car. samo da ne boš pol tko k jaz k sem na štartu zaspal. itak k se zbudiš in začneš pelat ti ene 3 km ni nič jasn Smile

tata
Sovoznik z dioptrijo

Kraj: Sarajevo

PrispevekObjavljeno: 25.07.2006. 09:20:07    Naslov sporočila: Re: GHD Petrol Ferrari 06 - Online Odgovori s citatom
mitja sega je napisal/a:
boste v kit car-ju spali? Wink

iz sarajeva dolaze navijaci i ova tri mijesta su nedovoljna.mozda samo da tu smijestimo cevape i somune koje nosimo sa sobom :d :d :d u lucinama smo vidjeli da koliko god donesemo bude malo.

mali ot_ ne znam sto ali ja najvise volim jocine postove :d :d :d

riki
Absolutni mojster volana

Kraj: domžale

PrispevekObjavljeno: 25.07.2006. 20:13:20    Naslov sporočila: Re: GHD Petrol Ferrari 06 - Online Odgovori s citatom
Če rabis prenocisca za ilirsko imam jaz se 6-7 prostih mest pri bubcu. pokliči na 031 32 55 00, cena z zajtrkom 4500 sit.

lp

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Yahoo Messenger - naslov

joco
20 sekund na brzinc...

Kraj: Blizu Saturnusa

PrispevekObjavljeno: 25.07.2006. 20:31:48    Naslov sporočila: Re: GHD Petrol Ferrari 06 - Online Odgovori s citatom
tata je napisal/a:
mitja sega je napisal/a:
boste v kit car-ju spali? Wink

iz sarajeva dolaze navijaci i ova tri mijesta su nedovoljna.mozda samo da tu smijestimo cevape i somune koje nosimo sa sobom :d :d :d u lucinama smo vidjeli da koliko god donesemo bude malo.

mali ot_ ne znam sto ali ja najvise volim jocine postove :d :d :d

Smile zasto moje, ja uvijek napisem to sto mislim ali probam to prikazati na malo komičan način, jer ako se slažeš samnom danas se svi rade "ozbiljne" Wink, pa moramo malo razbiti rutinu.

dolaziš li s nekim vozačem ili onako kao gledaoc??

NeRo
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 25.07.2006. 20:40:22    Naslov sporočila: Re: GHD Petrol Ferrari 06 - Online Odgovori s citatom
Jzt mislim, da predvsem zaradi slikce spodaj. Smile

tata
Sovoznik z dioptrijo

Kraj: Sarajevo

PrispevekObjavljeno: 25.07.2006. 23:54:11    Naslov sporočila: Re: GHD Petrol Ferrari 06 - Online Odgovori s citatom
Nero je u pravu.imas najbolju sliku ispod teksta.

a u bistricu dolazim kao vatreni navijac jednog takmicara.uostalom vidi koji mi je naziv.pa ti povezi 2 i 2.

GrP
20 sekund na brzinc...

PrispevekObjavljeno: 26.07.2006. 08:29:44    Naslov sporočila: Re: GHD Petrol Ferrari 06 - Online Odgovori s citatom
Kaj pa Kakšne navijačice?? recimo v slogu spitzmullerja iz zadnjega rallyja madžarskega dp ....

http://rally.hu/yappa/index.php?album=vp06_wrc1&image=128.jpg

Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Rally Magazin Forum Seznam forumov -> Cestne dirke Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Pojdi na stran 1, 2, 3, 4  Naslednja
Stran 1 od 4

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu

Prijava
Uporabniško ime:

Geslo:

Avtomatična prijava